HABERİN AYDINLIK YÜZÜ

Arama :

 
GÜNÜN HABERLERİ TAVSİYE ET SERİ İLANLAR FİRMA REHBERİ SİTENE EKLE ÜYELİK İLETİŞİM KÜNYE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Ziyaretçi Sayısı
Online :  10 kişi
Bugün :  5166 kişi
Toplam :  12386700 kişi
 Haber Arşivi
Nisan 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
MHP Bayrampaşa İlçe başkanlığı yaptığı bir toplantıyla ilçedeki bulunan katmanları bir araya geldi.
 Reklam
MHP BAYRAMAPAŞA’DAN BÜYÜK BULUŞMA
15 Kasım 2017 Çarşamba 11:31
MHP Bayrampaşa İlçe başkanlığı yaptığı bir toplantıyla ilçedeki bulunan katmanları bir araya geldi.

Yapılan toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MHP MYK üyeleri, MHP İstanbul il yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe başkanları ve yöneticileri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

MHP Bayrampaşa İlçe teşkilatının Yaşar Kaba başkanlığında 41 aylık dönemdeki faaliyetleri anlatıldı. Faaliyetleri İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Yücel anlattı. “Göreve geldiğimiz ilk günden beri girilmedik ev, tutulmadık el bırakmayacağız ve bütün herkese ulaşarak davamızı ve parti politikalarını anlattık. Gerek ilçe yönetimimiz, gerekse kadın ve gençlik teşkilatlarımızla daima halkımızla iç içeyiz. Demokrasimizin vazgeçilmez unsurları olan STK’larımızın öneminin farkındayız. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda sevdamız olan asil Türk milletinin fayda ve menfaatlerini gözeterek, inançlı ve liyakat esaslı oluşturduğumuz yönetim kadromuzla birlikte yaklaşık 41 aydır Bayrampaşa’mıza hizmet etmekteyiz”

BAYRMAPAŞA’YI BİRLİKTE YÖNETELİM

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba ise davetlerine katılan herkese teşekkür ederek, vefatının 79. yılında Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anarak sözlerine başladı. 2019 seçimlerinden sonra ilçemizi sizlerle bir yönetmek istiyoruz diyen Yaşar Kaba; “Bu kahvaltılı toplantımızın amacı Bayrampaşa’ya hizmet eden sizleri aynı nezaket ve zerafetle burada ağırlamak istedik. 2019 seçimlerinde ilçemizi sizlerle birlikte yönetmek istiyoruz. Bu çalışmalarımızda çok büyük emeği olan yönetim kurulumuza da teşekkür ediyorum. 11 mahallemizdeki üyelerimize teşekkür ediyorum. Bayrampaşa’nın kanaat önderlerine, bizleri daima destekleyen Celal Adan beye ve il başkanımıza ve yönetimine de teşekkür ediyorum” dedi. 

BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR

STK’lar adına konuşan  Rumeli Türkleri Derneği Bayrampaşa Şube Başkanı Sadettin Kurtuluş,  MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba ve yönetiminin davetinden dolayı ve STK’lar adına kendisine konuşma teveccühünde bulunduklarından dolayı teşekkür etti. Sadettin Kurtuluş;  “Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde, bu etkinlikle sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyuyorum. Rumeli camiası olarak güzel ülkemize ve milletimize layık insanlar olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bizler millet sevgisi olan insanlarız. Vatan sevgisi ve gerçek milliyetçiliğin ne olduğu ile ilgili en güzel sözlerden birini Mustafa Kemal Atatürk söylemiştir” diyerek, Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” sözünü hatırlattı.

MUHTARLAR DA AYNI SİYASETÇİLER GİBİ SEÇİLE GELEREK HİZMET EDERLER

Bayrampaşa Muhtarları adına İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Semih Çelebi, nazik davetlerinden dolayı MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına teşekkür ederek başladığı sözlerine, “Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan siyasi partiler seçimle gelir ve vatandaşlara hizmet eder. Biz muhtarlar da aynı siyasetçiler gibi seçimle gelerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hizmet anlayışımız halka hizmet hakka hizmettir. Siyasi partilerle birlikte vatan için, bayrak için halkın huzuru olması için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Devlet nezdinde, vatan nezdinde siyaseti düşünmeden parti gözetmeden devletimizin yanında yer alan devlet büyüklerimizi saygıyla anıyoruz. Siyasi partilerimizden, TBMM’de çıkması muhtemel yasalarda muhtarların daha iyi hizmet etmesini sağlayacak yasaların geçmesi hususunda gayretlerini göstermesini rica ediyorum” dedi.  40 yıllık dostum dediği  MHP Genel başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan’a özel bir pragraf açtı.  

GENÇLERİMİZİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTALIM.

Bayrampaşa Kulüpleri adına kürsüye gelen Teknikspor Başkanı Mustafa Aydemir, “Bayrampaşa kulüpleri olarak ilk hedefimiz gençlere hizmet etmektir. Sporun, dini, dili, ırkı yoktur. Spor evrenseldir. Bu da sporun güzelliğidir. Bizim amacımız sadece gençlerimize iyi imkanlarla spor yaptırmaktır. Başka gayemiz ve isteğimiz yoktur. Gelecek gençlerdedir. Sahaların daha da çoğaltılmasını istiyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutalım. Bunu sadece spor kulüpleri olarak değil toplumun tüm kesimleri olarak yapmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle Bayrampaşa kulüpleri olarak MHP’nin düzenlemiş olduğu böyle bir toplantıda bizlere söz verdiğiniz için teşekkür eder, herkese selam ve saygılarım sunarım” dedi.

 

TÜRKİYE, MHP’SİZ OLUNMADIĞINI DA ANLADI

MHP İstanbul İl başkanı Mustafa Bülent Karataş ise İstanbul’daki 39 ilçede ve 956 mahallede MHP ilçe başkanlıklarının düzenlemiş olduğu toplantılarda ilçelerdeki STK’lar, meslek kuruluşları, spor kulüpleri ve kanaat önderleriyle bir araya geldiklerini belirterek, “İstanbul demek Türkiye demektir. Burada yaşanan en hafif huzursuzluk tüm Türkiye’yi etkilemektedir. Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk tarafından 94 yıl önce hangi düşüncelerle kurulduysa MHP de 48 yıl önce kurulmuş ve milletin menfaatini hep ön planda tutmuştur. MHP, günübirlik siyaseti kendine şiar edinmemiştir. MHP toplumcu bir anlayışı savunan, bireysellikten uzak bir partidir. Biz siyasi bir hareket olarak Türklüğü ve İslamlığı siyasi düşüncesine alet etmedik. 15 Temmuz’u yaşayan bir Türkiye, MHP’siz olunmadığını da anladı. MHP Türk milletinin son kalesidir” diyen Karataş; Davete gelen herkese teşekkür edip  “Ne mutlu Türk’üm diyene” diyerek sözlerini tamamladı.

MHP OLARAK, İSTİKRARIN, DEVLETİN VE DEMOKRASİNİN TEMİNATIYIZ.            

İstikrardan yana olduklarını belirten  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek başladığı konuşmasında; “İstikrarlı devletin ve demokrasinin teminatıyı. Bunu milletimizden aldığımız güç ile söylüyoruz. Bu olmasa Bayrampaşa’nın STK’ları, spor kulüpleri, muhtarlarını kim buraya getirebilirdi. MHP’ye verilen destek çok önemlidir. Sizlere teşekkür ediyorum. Bu coğrafya milli olmadan yönetilemez. Bugüne kadar MHP'nin millete bir tek zararı olmamıştır. MHP lideri Alparslan Türtkeş ve Devlet Bahçeli'nin söyleyip de bu milletin zarar gördüğü tek bir şey var mı? Tarihi haklılığı kazanıyoruz fakat milletimiz çok büyük zarar görüyor. MHP olarak, istikrarın, devletin ve demokrasinin teminatıyız. MHP'ye verilen destek istikrara verilen destektir, demokrasiye verilen destektir, devletin insanlık var oldukça yaşamasına öncülük yapan iradeye verilen destektir. Bölge coğrafyası milli olmadan ve demokrasi olmadan yönetilemez. Biz büyük bir milletiz, adımız Türk milletidir. Bunu bize çok görenler MHP'ye haksızlık etti. MHP demokrasiyi, Türk milliyetçiliğini savunuyor. Türkiye'nin yüzde 90'ı bugün MHP'nin endişelerini duymakta ve ancak MHP'nin düşünceleri çerçevesinde Türkiye'nin tehlikeleri atlatabileceği inancını taşımaktadır. MHP, terör, milletin birliği, FETÖ ve uzantılarının temizlenmesi ile istikrar konusunda büyük iradeye öncülük yaptı” dedi. Adan, gazetecilerin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin seçim barajıyla ilgili sözlerini hatırlatılması üzerine, “MHP'nin hiçbir dönem baraj problemi olmamıştır.  MHP güçlüdür, söyledikleri doğrudur, milletimiz bunu kavramıştır. Kimse endişe etmesin, o baraj tartışmaları son derece art niyetli yapılan tartışmalardır" diye cevap verdi.

 
Bu Haber Toplam 547 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 

BİNLERCE ROMAN BAYRAMPAŞA’DA BULUŞTU
BİNLERCE ROMAN BAYRAMPAŞA’DA BULUŞTU

Bilim ve Teknoloji Yarışmaları
Bilim ve Teknoloji Yarışmaları

SAĞLIKTA FARKINDALIK ŞÖLENİ
SAĞLIKTA FARKINDALIK ŞÖLENİ

Kültür-sanat etkinlikleri Bayrampaşa'sda başladı.
Kültür-sanat etkinlikleri Bayrampaşa'sda başladı.

BAYRAMPAŞA’DA ORHAN ÖLMEZ RÜZGÂRI ESTİ
BAYRAMPAŞA’DA ORHAN ÖLMEZ RÜZGÂRI ESTİ

BAYRAMPAŞA’DA BİR PARK DAHA YENİLENİYOR
BAYRAMPAŞA’DA BİR PARK DAHA YENİLENİYOR

ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRE BİLİNCİ’ EĞİTİMİ
ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRE BİLİNCİ’ EĞİTİMİ

BAYRAMPAŞA LALE BAHÇESİNE DÖNDÜ
BAYRAMPAŞA LALE BAHÇESİNE DÖNDÜ

ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

“Akif’in Dilinden Çanakkale”
“Akif’in Dilinden Çanakkale”

 

   Tüm Yazarlar

 

 
 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Arşiv :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: 0212 613 98 30 - 0541 540 34 42  |  Faks: 0212 613 98 34  |  Destek: mchabergrubu@gmail.com
Sayfa Üretimi: 0.3664  | Teknik Destek: Cizginet
Haberler artık Outlook'ta