HABERİN AYDINLIK YÜZÜ

Arama :

 
GÜNÜN HABERLERİ TAVSİYE ET SERİ İLANLAR FİRMA REHBERİ SİTENE EKLE ÜYELİK İLETİŞİM KÜNYE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Ziyaretçi Sayısı
Online :  2 kişi
Bugün :  1935 kişi
Toplam :  12376873 kişi
 Haber Arşivi
Nisan 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Adayı Remzi Albayrak delege ve partililerle kahvaltıda buluştu.
 Reklam
ALBAYRAK; “DERT VARSA ÇARE DE VAR O ÇARE BİZİZ”
19 Kasım 2017 Pazar 12:56
CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Adayı Remzi Albayrak delege ve partililerle kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya eski ilçe başkanlarından Zahit Gürdal, Mustafa Ataş, Meclis Üyelerinden Halil yerli, İbrahim Kahraman çok sayıda partili katıldı.

Remzi Albayrak kahvaltıda yaptığı konuşma’da ilçe başkanlığını alacaklarını iddia ederek, geçlerin ve kadınların daha aktif olduğu bir örgüt olacaklarını söyledi.

Remzi Albayrak katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Biz büyük bir aileyiz. Siyasi akrabalıklarımız yanında hayatta da dostluk ve arkadaşlıklarımız var onun için toplantımız bir sohbet havasında geçsin istiyorum. Ama bazı konulara da değinmeden geçemeyeceğim. Ülkemizin etrafında kriz bölgeleri var pimi çekilmiş bomba gibi. Yeni sınırlar çizilmeye başlandı, Türkiye bir dış politika uyguluyor tabi bazılarımıza göre doğru bazılarımıza göre yanlış politikalar. Türkiye’nin uyguladığı politikalarının yanlış olduğunu düşünenlerden biriyim ama bunu burada keselim konuşmanın yeri değil biz Bayrampaşa’ya dönelim. Mevcut iktidar toplumu kutuplaştırdı bizden olan ve olmayan diye böldü. Biz bu duruma karşı çıkıyoruz, bu duruma dur demek istiyoruz, biz toplumu bir bütün olarak görüyoruz. Bayrampaşa özelimizde, ilçemizi yöneten AK Parti iktidarı var. İlçemizde de ülkedeki politikalardan farklı bir politika uygulamıyorlar. Ülkede olduğu gibi Bayrampaşa yönetimi de insanları ayrıştırıyor, ötekileştiriyor. Biz CHP Örgütü olarak buna dur demek zorundayız” diyerek iddialı konuştu.

BİZİM BİR PROBLEMİMİZ, DERDİMİZ VAR

Neden aday olduğunu da anlatan Remzi Albayrak; “Ben aday olurken kendi kendime sordum. Ben neden aday oluyorum? Eğer CHP ilçe yönetimi her şeyi düzgün yapıyorsa, her şey güllük gülistanlıksa bizim bu konuda söyleyecek hiçbir şeyimiz yok. Bu yönetici arkadaşlara destek vermekten başka bir şey yapmayalım. Ancak bizim bir problemimiz, derdimiz var.  Bizim derdimiz örgüt içerisinde oluşan ayrımcılık, üyelerimiz arasında oluşan sevgisizlik, üyelerimiz arasında oluşan samimiyetsizlik, parçalanmışlık ve ötekileştirilmişlik. İşte bu kadar derdimiz varken biz ne yapacağız. Dert varsa çare de var o çare biziz, çare biz olduğumuz için aday oldum. Bizim kadın sayımız yetersiz, geçlik sayımız yetersiz. Ben yarım asrı devirmiş biriyim, gençlik kollarını saymazsak örgüt içinde en genç üye benim. O zaman burada bir yanlış var. Yanlış, yolu açıp gençlere işi bırakmamız gerekirken iş bana düşmüş ise çokta iç açıcı değil örgütün durumu.

Bunun için aday oldum hedeflerim, hayallerim var. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var deniyor ya öyle değil yanında bir kadın var, kadınlarımız çalışıyor  ama yetmez. Kadın sayımızı artıracağız. Yine geleceğimizin teminatı gençlerimiz de örgütte yok, gençlerimizin sayısını da artıracağız. Siyaseti sokaklarda sadece bir şeyleri protesto etmek için yapmayacağız, muhalefet sesimiz çok yüksek olacak ama mutlaka eyleme dönüştüreceğiz. 2019’da hedefimiz iktidar ise hepimiz sahaya ineceğiz birilerini ikna edeceğiz. Vatandaşlarla tek tek ilgilenip CHP’nin sorunları çözeceğini ikna edeceğiz. Bunları yapamaz isek 2019 iktidarı hayal olur” dedi.
Bu Haber Toplam 720 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 

BİNLERCE ROMAN BAYRAMPAŞA’DA BULUŞTU
BİNLERCE ROMAN BAYRAMPAŞA’DA BULUŞTU

Bilim ve Teknoloji Yarışmaları
Bilim ve Teknoloji Yarışmaları

SAĞLIKTA FARKINDALIK ŞÖLENİ
SAĞLIKTA FARKINDALIK ŞÖLENİ

Kültür-sanat etkinlikleri Bayrampaşa'sda başladı.
Kültür-sanat etkinlikleri Bayrampaşa'sda başladı.

BAYRAMPAŞA’DA ORHAN ÖLMEZ RÜZGÂRI ESTİ
BAYRAMPAŞA’DA ORHAN ÖLMEZ RÜZGÂRI ESTİ

BAYRAMPAŞA’DA BİR PARK DAHA YENİLENİYOR
BAYRAMPAŞA’DA BİR PARK DAHA YENİLENİYOR

ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRE BİLİNCİ’ EĞİTİMİ
ÖĞRENCİLERE ‘ÇEVRE BİLİNCİ’ EĞİTİMİ

BAYRAMPAŞA LALE BAHÇESİNE DÖNDÜ
BAYRAMPAŞA LALE BAHÇESİNE DÖNDÜ

ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

“Akif’in Dilinden Çanakkale”
“Akif’in Dilinden Çanakkale”

 

   Tüm Yazarlar

 

 
 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Arşiv :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: 0212 613 98 30 - 0541 540 34 42  |  Faks: 0212 613 98 34  |  Destek: mchabergrubu@gmail.com
Sayfa Üretimi: 0.3533  | Teknik Destek: Cizginet
Haberler artık Outlook'ta